Kontakty

Mgr. Michaela Heldesová
Eco-Central

Telefon: +420 604 511 464
Fax: +420 583 212 454
E-mail: eco-central@seznam.cz

Uničovská 9
787 01 Šumperk
Česká republika

Vítejte

Firma Ing. Jaroslav Heldes, Eco-Central se zabývá výrobou netoxických čistících a desinfekčních prostředků již 15 let. Své produkty dodává na trh v České republice, Německé republiky a dalších zemí EU.

Protože jsme malá výrobní firma, jsme schopni rychle měnit rozsah výroby a technologie. Pro naše zákazníky poskytujme poradenskou činnost při aplikaci našich produktů. Dodávané výrobky splňují všechny ekologické směrnice a jsou zdravotně i biologicky neškodné.

Čistící a odmašťovací prostředky jsou bez chlorovaných uhlovodíků a jsou biologicky odbouratelné. Čistící prostředky pracují na bázi tenzidů ve vodném, nejčastěji alkalickém prostředí. Přípravky jsou dle požadavků odběratelů vyráběny pěnivé či nepěnivé.

Produkované desinfekční prostředky neobsahují chlor a nemají nepříjemný zápach.

Organické přísady všech čistících přípravků jsou biologicky odbouratelné, navrhovaná technologie čištění řeší využití či zpracování odpadů a nepřipouští znečišťování přírodního prostředí.

Přípravky pro osobní hygienu jsou na přání odběratelů vyráběny v různých formách - s perletí nebo čiré, v různých barvách a s rozličnými vůněmi.